Darp raporu alan Deniz Bulutsuz: Başımı duvara vurdu, ‘Seni öldüreceğim’ dedi

 Darp raporu alan Deniz Bulutsuz: Başımı duvara vurdu, ‘Seni öldüreceğim’ dedi

Bir müddettir birlikte olduğu oyuncu Ozan Itimat tarafından darp edildiğini açıklayan toplumsal medya kompetanı Deniz Bulutsuz‘un ifadesinde şiddetin ayrıntıları mahal aldı.

Sözcü’den Hayati Arıgan’ın haberine nazaran, Bulutsuz’un avukatı Mustafa Kurtuluş aracılığıyla İstanbul Cumhuriyet Savcılığı’na verdiği şikayet dilekçesinde Inanç’ın ‘Kasten öldürmeye teşebbüs’, ‘Hürriyetten mahrum bırakma’ ve ‘Hakaret’ hatalarından yargılanması istendi.

 

Şikayet dilekçesinde 13 Haziran’da Inanç’ın meskeninde gerçekleştiği argüman edilen hadise şöyle anlatıldı:

‘Ozan bir anda bağırarak etraftaki eşyaları kırmaya başladı’

Deniz Bulutsuz ve Ozan Itimat 12 Haziran’da bir restoranda yemek yedikten sonra arkadaşlarının konutuna gitti. Sohbet sırasında Bulutsuz’un eski erkek arkadaşından bahis açılınca Inanç argümana nazaran herkesin önünde “Demek ki çok uygun s….” dedi. Bu konuşmadan rahatsız olan Bulutsuz, mevzuyu kapattı. İkiliyi Inanç’ın şoförü ikametgahına bıraktı. Bulutsuz kendisine söylenen kelamlardan duyduğu rahatsızlığı lisana getirdi. Itimat bir anda bağırarak etraftaki eşyaları kırmaya başladı. Bulutsuz, Güven’in elindeki kırık abajuru almaya çalışırken çenesinden yaralandı.

‘Çıplak ayakla konuttan kaçmayı başardı’

Konuttan kaçmaya çalışan Bulutsuz’a Ozan Inanç ket oldu. Bulutsuz, ünlü oyuncunun saçlarından tutarak duvara vurması sonucu merdivenlerden yuvarlandığını ileri sürdü. Konuttan kanlar içinde ve çıplak ayaklarla kaçmayı başardığını belirten Bulutsuz, konutun yakınlarında karşılaştığı Güven’in şoförünün kendisini bir arkadaşının konutuna bıraktığını dilekçesinde anlattı.

Dilekçede konuttaki güvenlik kameraları incelendiğinde vukuatın gerçekliğinin ortaya çıkacağı belirtilerek savcılıktan cep telefonlarının konumlarının incelenmesi de istendi. Darp raporu alan ve savcıya tabir veren Bulutsuz sözünde şunları anlattı:

‘Ozan alkol aldığından fütursuz, ne dediğini bilmeyen bir hal alır’

“Olay günü bana söylediği ağır kelamlarının akabinde Ozan’ın meskenine gittik. Ozan alkol aldığından fütursuz, ne dediğini bilmeyen bir hal alır. Bu kelama bozulduğumu söylememin akabinde alkolün tesiriyle bağırıp çağırmaya başladı. Onu sakinleştirmek isterken yatak odasındaki abajuru duvara vurarak kırdı. Beni ittirince abajur çeneme geldi. Sonra beni yatağa yatırarak üzerime oturarak sert bir tokat attı. Akabinde bana vurmaya devam ederken kendi yüzüne de vuruyordu. ‘Bak sana bir tane vurdum, kendime yirmi defa vuruyorum’ dedi.

‘Kafamı duvara vurdu, çarpmanın tesiriyle merdivenlerden düştüm’

Meskenden kaçmaya çalıştım. Konutun üst katındaki merdivenlerden inerken saçımdan beni yakalayarak başımı duvara vurdu. Çarpmanın tesiriyle merdivenlerden düştüm. Bacağım ve kalça kısmım dahil olmak üzere çok ortamdan yaralandım. Ozan pek çok eşyayı kırmıştı. Bu sırada mekanda bulunan kırılmış cam kesimlerinden da hem ben hem Ozan yaralandı. Elimde su şişesi ile beklerken ‘Bana biraz su ver’ dedim. Elindeki suyu başımdan aşağıya dökerek, ‘Al sana su’ dedi. Meskenden çıkmama müsaade vermeyerek, ‘Hiçbir tarafa gidemezsin. Burada kalacaksın, sen bunu hak ediyorsun. Seni öldüreceğim’ dedi. Cep telefonumu elimden alarak cebine koydu.

Beni konutta alıkoyduğu için çok büyük uğraşlarla ayakkabılarım olmadan meskenden çıktım. Şoförü beni araca alarak dolaştırdı. Bir benzinliğe uğrayarak su ve kolonya aldı. Konutun yan sokağına giderek, ben araçta beklerken şoförü eşyalarımı aldı. Sonra da beni arkadaşımın meskenine bıraktı.”

Ozan Inanç: Ayrılmak isteyince oyuna geldim

Deniz Bulutsuz’un şikayetinin akabinde Ozan Itimat de darp raporu aldı. Itimat savcılığa verdiği tabirde ayrılmak isteyince kız arkadaşının oyununa geldiğini ileri sürdü.

Inanç tabirinde şunları anlattı:

“Kız arkadaşımla 12 Haziran’da bir restoranda yemek yedikten sonra Ramazan isimli arkadaşımın konutuna gittik. Sohbet ederken Deniz, ‘Ben Ozan’la görüşmeye başladığımda erkek arkadaşımdan fiilen ayrılmamıştım. Çok şık bir alakamız vardı…’ dedi. Ben de bunun üzerine ‘Bunları anlatmaya ne gerek var Deniz. Nasıl seviştiğinizi de anlat bari…’ dedim. Bu esnada Deniz ve ben birer kadeh rakı içiyorduk. Sav ettiği üzere bir söz kullanmadım. Yalnızca bunları söyledim. Daha sonra Deniz ve beni şoförüm konutuma bıraktı. Şoförüm meskene girmeden ayrıldı. Meskene gittik. Yatakta oturduk, konuştuk.

‘Bana ‘Seni Türkiye’ye rezil edeceğim, ‘kadın döven adam’ diye söyleyeceğim’ dedi’

Deniz bana, ‘Ayrılmak istiyorsun’ dedi. Ben de ayrılmak istediğimi söyleyince ‘Eğer ayrılırsan seni rezil ederim’ dedi. Tartışmamız ilerledi. Ben yorganı çekerken Deniz de eliyle ittirdiği için komidinin üzerinde duran abajur noktaya düştü. Kırılmadı, yalnızca şapkası ayrıldı. Sapı Deniz’in elinde kaldı. Deniz’in elindeki sapı tutarak, ‘Ver ne yapıyorsun’ dedim. Deniz bana ‘Vuruyorsun’ dedi. Abajurun sapını çekiştirirken Deniz’in çenesine çarptı. Çenesine yara bandı yapıştırdım. Bana ‘Seni Türkiye’ye rezil edeceğim, ‘kadın döven adam’ diye söyleyeceğim’ dedi. Bana vurmaya başladı. Ellerini tuttum, yüzümden yaralandım. Şoförümü aradım Deniz’i götürmesini istedim. Öldürmekle tehdit ederek gitmesine ket olmadım. Kasten darp etmedim, sinkaflı kelamlar söylemedim. Telefonunu gasp etmedim. 13 Haziran’da Deniz, WhatsApp’tan bir küme kurarak arkadaşlarımı eklemiş ve darp edildiğine ait fotoğrafları paylaşmış. Bir gün sonra ise ben ateşim çıktığı için hastaneye gittiğimde hekim darp izlerini görünce darp raporu tuttu. Gayem darp raporu almak değildi.”

3 günden 10 güne kadar mahpus cezası

Sevgilisi Ozan Inanç tarafından darp edilen Deniz Bulutsuz 60 gün uzaklaştırma kararı aldı. Inanç, şayet karara uymazsa 3 günden 10 güne kadar mahpus cezasına çarptırılabilir.

Yapılan Yorumlar

Bir Cevap Yazın