Gülse Birsel bu sefer önemli ciddi gelen felaketi gösterdi!

Gülse Birsel bu sefer önemli ciddi gelen felaketi gösterdi!

23 Mart 2020 0 Yazar: Larus


Gülse Birsel, günlerdir meskeninde kendini tecrit etmiş durumda. Oyuncu, bu süreçte ise Jet Sosyete’de canlandırdığı Gizem Özpamuk karakterine bürünerek yaptığı ikaz iletileri ile dikkat çekmeye uğraş harcıyor.

Mümkün olan herkesi meskenlerinde oturmaya ve dışarıya çıkmamaya davet eden Gülse Birsel, Jet Sosyete setine ara verilmesinden bu yana hanesinde dinlenmeye çekildi. Koronavirüsün süratli bir yayılım gösterdiğini vurgulayan Gülse Birsel, sıhhat sisteminin meseleler yaşayabileceğine göndermede bulundu.

Birsel, “Vakalar çok süratli artıyor. Sıhhat sistemini çökertmemek için konutunuzda oturun! Çevre izolasyon şart! Tatil edilmeyen iş taraflarında çalışmak zorunda olanlara lafım yok, onlara kolaylıklar ve dikkat diliyorum. Lakin “Ben hanede sıkılıyorum yea, bunalıyorum, daima konutta de olmaz ki, hiç mi sosyalleşmeyelim eşle dostla?” diyenlerin ağzına kürekle vurduktan sonra kendilerini kanepeye bağlayıp Gizem’in şu sanatsal tavsiyelerini paylaşabilirsiniz” diyerek çeşitli tekliflerde bulundu.

Gülse Birsel’in tekliflerini aşağıdaki paylaşımını kaydırarak görebilirsiniz.