Enis Arıkan’ın esprisi ünlü arkadaşlarını çok güldürdü!

Enis Arıkan’ın esprisi ünlü arkadaşlarını çok güldürdü!

22 Mart 2020 0 Yazar: Larus


Ünlü oyuncu Enis Arıkan, Jet Sosyete serisine canlandırdığı Tony karakterinin yanı sıra, Alice müzikalinde de konum alıyor. Şu sıralar oyuncunun her iki girişimi de koronavirüs salgını nedeniyle durdurulmuş durumda.

Meskenine çekilen ve tüm sevenlerine de birebir şeyi yapmaları tavsiyesinde bulunan Enis Arıkan, kedisi ile birlikte hanesinde 8. gündür kendini tecrit etmiş durumda.

Içtimaî medyadan yaptığı paylaşımlarla konut halini gösteren Enis Arıkan, “Yıllardır kaybettiğim çenemi buldum” diyerek espriyi patlattı. Arıkan’ın bu esprisi ünlü arkadaşlarını bir epey güldürdü.

Tabiat Rutkay, Pınar Altuğ, Seray Sever, Seda Inanç üzere ünlü isimler emojili paylaşımları ile bu espriye çok güldüklerini gösterdi.

Görüntüde paylaşan Arıkan, “Karantinada 8. günümüz. Hiç konuttan çıkmadık, bütün siyah noktalardan kurtulduk. Allah öbür dert vermesin. Uygunuz, çıkmıyoruz, çıkmayacağız da. Siz de çıkmayın, hanede kalın. Yırtınıyoruz burada çıkmayın diye. Hava şık diye atmayın kendinizi sokaklara. Oturun evinizde” tabirlerini kullandı.