Aylar sonra Can Yaman’dan Demet Özdemir’e sımsıcak mesaj!

Aylar sonra Can Yaman’dan Demet Özdemir’e sımsıcak mesaj!

23 Mart 2020 0 Yazar: Larus


Erkenci Kuş serisinde birlikte rol alan Can Yaman ile Demet Özdemir arasında aşk argümanları da çıkmış, Yaman bu tezleri doğrulayan kelamları ile dikkat çekmiş, gelgelelim Özdemir hiçbir açıklama yapmamıştı.

Can Yaman’ın libido çıkışının akabinde İspanyol TV’sinde bir hayranına “arka odaya geçelim” biçimindeki laflarıyla bir oldukça reaksiyon almıştı. Ere giden ve hem saçlarını hem sakallarını kestiren Can Yaman, geçtiğimiz Ağustos ayında final yapan Erkenci Kuş’tan sonra Demet Özdemir ile karşılıklı bir muhaberede bulunmamıştı.

Yaman, bugün ünlü oyuncunun paylaştığı görüntüye icmal bıraktı. İşte bu hamlesi herkesi kötü halde şaşırttı. Oyuncu, eski partnerine “C vitaminini giymişsin” diyerek beğenisini tabir etti.

Aylar sonra Demet Özdemir’e sımsıcak bir bildiri yollayan Can Yaman’ın bu vaziyeti hayranlarını hem şaşırttı hem de bahtiyar etti.

Özdemir’in turuncu kıyafetiyle beğenileri kazandığı bu paylaşıma Can Yaman’ın bıraktığı tahlil etkileşimi de önemli biçimde artırdı.Diğer toplumsal mecralarda da bu durum binlerce icmal yapılmasına sebep oldu.

Demet Özdemir’in bir başka ünlü arkadaşı Eda Ece de turuncu pantolonuna dikkat çekmişti.

Evvelki gün paylaşım yapan ve herkese konutta kalması ikazında bulunan Özdemir’in fotoğrafına “turuncu giy” etiketi ile cevap veren Eda Ece, bu rengin oyuncuya çok yakıştığını belirtmişti.

Özdemir’in bugün de turuncu bir öteki kıyafet ile paylaşım yapması dikkatlerden kaçmadı.