Afili Aşk bitti; Şimdilerde Çağlar Ertuğrul ütü, Burcu Özberk kek yapıyor!

Afili Aşk bitti; Şimdilerde Çağlar Ertuğrul ütü, Burcu Özberk kek yapıyor!

25 Mart 2020 0 Yazar: Larus


Koronavirüs salgını nedeniyle ünlü isimler meskenlerine kapanırken, Afili Aşk’ın başrol oyuncuları Burcu Özberk ile Çağlar Ertuğrul’dan gelen manzaralar bir oldukça şaşırttı.

Meskenlerine kapanan iki isim aslında şanslı. Çünkü serileri final yaptı ve bu virüs salgınına başları rahat bir biçimde konutlarında geçirebiliyor ve dinlenme periyotlarını de bu formda atlatabilecekler.

Çağlar Ertuğrul meskeninde ütüyle spor yaparak vakit geçirmeye çalışıyor. O manzaraları instagram hesabından yayınlayan oyuncuya binlerce takipçisinden beğeni ve icmal geldi. Paylaşımın 750 bine yakın izlenme elde ettiğini de belirtelim.

Ünlü oyuncu, “Bir haftadır evdeyim, kendimi karantinaya aldım. Topluluk sıhhati için meskende kll. Bu virüsü birlikte yenmeye ben de varım. Ütülenecek kıyafetlerinizi gönderebilirsiniz” diye esprili bir yaklaşımda bulundu. Herkese sabır da dileyen oyuncu, “Yetkililer diyor ki; temas riskini aza indir, hanesinde kal ve sıhhat çalışanlarının işini kolaylaştır! Bu önemli devirlerde herkese sıhhat ve bol sabır diliyorum” notunu yazdı.

Burcu Özberk de partner üzere bu düşünceli periyodu meskeninde atlatmaya gayret harcıyor. Hanede Kal kampanyasına destek olan oyuncunun eşofman giydiği ve rahatlığına düşkün olduğu mesken hali de dikkatlerden kaçmadı.

Özberk, “Kek tanımı için 1000 kez validemi aramışımdır” kelamıyla de hayranlarını gülümsetti.