Half-life: Alyx geliyor, öncesinde Nvidia güncellemesi yayında!

Half-life: Alyx geliyor, öncesinde Nvidia güncellemesi yayında!

25 Mart 2020 0 Yazar: Larus

Game Ready Sürücüler, birden fazla büyük oyun için lansman günü ya da öncesinde, daha uygun performans ve oyun deneyimi sunmak üzere hazırlanıyor. Tüm NVIDIA Game Ready Sürücüleri, Microsoft WHQL sertifikalı olarak yayınlanıyor.

Half-life: Alyx VR için Game Ready Sürücü güncellemesi

Oynanış sıkıntıları yahut cürümleri VR deneyimini bozabiliyor. NVIDIA’nın uzun vadedir devam ettirdiği Game Ready Sürücü programı, performansı ve gecikmeyi optimize ederek mümkün olan en âlâ deneyimi sunuyor, bu da münhasıran meselesiz ve yanlışsız bir sanal gerçeklik oyunu için büyük değer arz ediyor. Bugün yayınlanan Game Ready sürücüsü ise Half-life: Alyx için daha yeterli bir VR deneyimini beraberinde getiriyor.

Control ve Mechwarrior 5: Mercenaries için DLSS 2.0 güncellemesi

NVIDIA Game Ready Sürücü’lerinin bir öteki değerli özelliği, GeForce kullanıcılarına yeni özellikler eklemek için bir dağıtım mekanizması formunda çalışması olarak göze çarpıyor. En son sürücü güncellemesi ise bu doğrultuda Control ve Mechwarrior 5: Mercenaries için DLSS 2.0 desteğini getiriyor.

RTX Tensör Çekirdekleri ile güçlendirilen DLSS 2.0, oyunlar için hoş, keskin imgeler oluştururken kare suratlarını artıran yeni ve geliştirilmiş bir derin öğrenme had ağı sistemi olarak dikkat çekiyor. Manzara kalitesini en üst seviyeye çıkarmak ve çözünürlüğü artırmak için performans boşluğu sağlıyor.