Ayşegül Aldinç hane bayanlarının halinden yeni anladı!

Ayşegül Aldinç hane bayanlarının halinden yeni anladı!

25 Mart 2020 0 Yazar: Larus


Ünlü müzikçi Ayşegül Aldinç’in yaptığı paylaşım ile konutta hayat olduğunu belirtti ve meskende kalmanın zorluklarından da bahsetti. Ünlü oyuncu, paylaştığı bir tokat görüntüsü üzerinden durumu anlatırken şiddete karşı olduğunu da söz etti.

Hanede geçirdiği günlerin sıkıntı olduğunu ve konut hanımlarını çok yeterli anladığını tabir eden Ayşegül Aldinç, hayatında bu denli yorulduğunu hatırlamadığını söyledi.

Ünlü sanatçı, “Bütün hane bayanlarının alınlarından öpüyorum” diyerek de dikkatleri çekti.

Aldinç’in lafları şöyle: “Ben hayatımda bu denli yorulduğumu hatırlamıyorum. Setler, stüdyolar, konserler, event’ler. Onlar hikaye. Akşam olunca yattığım tarafı bilmiyorum yeminle. Bütün hane bayanlarını alınlarından öpüyorum. Dışarıdan meskene varış faslı konusunda eminim pek çokça ortak rutinimiz var. Diyanet, lisan, ırk, varlıklı, varlıksız, ünlü, ünsüz ayrımı yapmadan eşitlenmek tam olarak bu türlü bir şey.

Yerküre vatandaşlığımızın sağlamasını, sıhhatle ilgili bu sebepten yapmasaydık güzeldi. Konuta vardığımda kapıdaki striptiz faslımı anlatmıştım daha evvel. Nağmesiyle ‘İyi ki doğdun Ayşegül, düzgün ki doğdun Ayşegül’ diyerek ellerimi yıkamak suretiyle gelmiş geçmiş ve kısmetse gelecek veladet günlerimi topluca kutlamaktan da helâk oldum. Köpürtme sürecinin az 20 saniye olması gerekiyormuş ve veladet günü müziği o kadar sürüyormuş. Umarım yerküremiz biz tepişmeye ara verdiğimiz için kendine geliyordur.”