MasterChef 2020’de birinci elenen isim Sedat oldu

 MasterChef 2020’de birinci elenen isim Sedat oldu

Tv8 ekranlarının sevilen programı MasterChef Türkiye 2020’de heyecan devam ediyor. MasterChef’te bu akşam eleme gecesi nefesleri kesti. Birinci eleme oyununun birinci çeşidi sonunda 6 isimden 3 isim elenmekten kurtulurken, 3 isim ise eleme oyunu oynadı. İkinci eleme oyununda karşı karşıya gelen 3 isimden MasterChef 2020’ye veda eden isim Sedat oldu.

SOMER ŞEF YENİ ELEME SİSTEMİNİ AÇIKLADI

 

Somer Şef yeni eleme sistemini şu sözlerle açıkladı: Bu sene başlattığımız uygulamayla eleme finali iki etaplı olacak. Şu anda oynayacağınız birinci etapta 6 arkadaştan en az başarılı olan 3 arkadaşımız bir final daha oynayacak ve orada da en az başarılı olan arkadaşımız malesef MasterChef 2020’ye veda eden birinci arkadaşımız olacak. Birinci etabımız ferdi yaratıcılık etabı.

MASTERCHEF’TE KİM ELENDİ, KİM KAZANDI?

MasterChef’in bu akşamki yeni kısmında birinci eleme oyunu akabinde en az başarılı olan 3 isim ikinci eleme oyununu oynamak zorunda kaldı. Eleme cinsinin birinci etabında Eray, His, Ayyüce kazanan isimler oldu ve bir hafta daha MasterChef’te kalmayı garantiledi. İkinci eleme oyunu için ise Esra, Celal ve Sedat seçildi.

SEDAT VEDA ETTİ

MasterChef Türkiye’nin 16 kişilik ana takımına veda eden birinci isim Sedat oldu.

Yapılan Yorumlar

Bir Cevap Yazın