Zümrüdüanka serisi Kuzey Yıldızı’nın tökezlemesini bekliyor!

Zümrüdüanka serisi Kuzey Yıldızı’nın tökezlemesini bekliyor!

22 Mart 2020 0 Yazar: Larus


21 Mart Cumartesi gününün reyting sonuçlar ortaya çıktı. Fox Ana Haber bülteninin tüm kategorilerde birincilik elde ettiği dün akşam, seriler arasında da korkunç bir yarışa tanık olduk.

Show TV’nin sevilen, sefalı serisi Kuzey Yıldızı total kümesinde ikincilik elde etti.Totalde 8,5 reytingin üzerine çıkan Kuzey Yıldızı, dehşetli muvaffakiyetini sürdürüyor. Gelgelelim işler AB ve ABC1 kümesinde o kadar da uygun değil.

Münhasıran AB’de 4-5 reyting aralığında seyreden serinin bu öbekte gerilediğini görüyoruz. AB’de 6.sırada konum alan seri, ABC1 kümesinde daha düzgün noktada ve 6’lı reytinglerin üzerine çıkarak 4. sırada.

Zümrüdüanka serisine baktığımızda ise AB ve ABC1 kümelerinin Alp Narvuz, Ceren Yılmaz ve Selim Bayraktar’ın başrollerinde nokta aldığı Fox TV’nin başarılı serisi tarafından parsellendiğini görebilirsiniz. Totalde ise 3.durumda bulunan Zümrüdüanka, Kuzey Yıldızı’nın bu öbekte tökezlemesini sabırla bekleyecek.

Zümrüdüanka totalde 7,5 reytingin üzerinde bir nispet yakaladı ve Kuzey Yıldızı’na bir oldukça yaklaştı. AB’de 5,5 reytingin üzerine çıkan prodüksiyon, başkaca ABC1’de 7’li reytinglere yaklaşarak rakibinden daha uygun durumda. İşte 21 Mart Cumartesi en çok izlenen 10 program listesi.