Zalim İstanbul seri setinin bilinmeyen yönü!

Zalim İstanbul seri setinin bilinmeyen yönü!

23 Mart 2020 0 Yazar: Larus


Ekranlara veda etmesi beklenen prodüksiyonlardan birisi de Zalim İstanbul. Koronavirüs salgını nedeniyle çekimlere ara verilen prodüksiyonun 36. kısmı 23 Mart Pazartesi günü yayınlanacak. 30 Mart’taki 37.bölümün çekimlerinin de tamamlandığı biliniyor. Lakin serinin yine ne vakit sete çıkacağı merak ediliyor.

39. kısımla birlikte Nisan ayı içinde final yapması beklenen Zalim İstanbul’un akıbeti ne olacak serinin hayranları da heyecanla bu durumun netleşmesini istiyor. Sette ise dayanılmaz bir ortam bulunuyor. Seriye Başak karakteri ile sonradan katılan Sevinç Kumaş bu durumu Milliyet’teki röportajında anlattı.

Sevinç Kumaş, Zalim İstanbul setinden şu detayları aktardı: “Başta usta oyuncular; Fikret Kuşkan, Mine Tugay ile Deniz Uğur olmak üzere genç ve yetenekli oyuncu arkadaşlarım bir arada… Kuvveti yüksek, herkesin birbirine yardımcı olduğu, ortak paylaşımı olan, ekip çalışmasının ön planda olduğu konutumda üzere hissettiğim bir ortam.”

Sevinç Kumaş’ın sonradan katıldığı Zalim İstanbul setinde ortak paylaşımın yüksek olduğu, ekip çalışmasının ağır olduğu ve herkesin kendini hanesinde üzere hissettiği bir set ortamının bulunduğunu söylemesi kıymetli detaylar olarak dikkat çekti.

Bilindiği üzere oyuncunun kardeşi Sebahat Kumaş da tıpkı mesleğin içinde… Kardeş Kumaş şu aralar Fox TV ekranında Zümrüdüanka serisinde Saniye Arsoy karakteri ile ekranda ye almakta.