Yasak Elma serisinde başları karıştıran yeni durum!

Yasak Elma serisinde başları karıştıran yeni durum!

22 Mart 2020 0 Yazar: Larus


Fox TV’nin sevilen serisi Yasak Elma 74. yeni kısmı ile 22 Mart Pazartesi günü saat 20.00’de ekrandaki mahallini alacak. Talat Bulut, Şevval Sam, Eda Ece, Nesrin Cavadzade, Barış Kılıç ve Gökhan AlkanYasak Elma serisinde başları karıştıran yeni durum!’ın başrollerinde yan aldığı seriye katılan Kerim karakteri için izleyicilerin beklentileri sanki gerçekleşmeyecek mi?

Umumî kanı Kerim ile Yıldız arasında bir aşk yaşanması biçimindeydi. Bunun seriye de büyük eği olacağı velev 4. dönemin da bu rotadan ilerleyeceğine yönelik tasavvurlar hakimdi. Gelgelelim bu durumun bu türlü olmama ihtimali belirdi.

Yasak Elma 74.bölümde Yıldız, Kerim’in yeni CEO olduğunu öğrenmenin şaşkınlığını yaşarken onun Şahika tarafından işe alındığını öğrenip ondan uzak kalmaya çalışır.

İşte bu durum sanki Şahika ile Kerim birlik yapacak ve yeni bir entrikanın kurbanı mı olacak, sorusunu akıllara getirdi.

Yasak Elma serisinin yeni kısımlarını evvelden kestirim etmek hiç de kolay değil. İzleyiciler her geçen hafta daha da çok bağlandıkları serinin gidişatından son kademe mutlu.

74. kısımda ayrıyeten Seçkin Şahika’nın yaptığı hain planı anlar ve hayatlarından çıkarmak için elinden geleni yapar. Lakin Şahika’nın kendini kurtarmak için ettiği teklif ona cazip gelecektir.

Halit ise Yıldız’ı geri kazanmak için elinden geleni yapmaya kararlıdır lakin Yıldız’ın başı çoktan karışmıştır.

Can Nergis’in Mert karakteriyle seriye katılması da değerli gelişmeleri beraberinde getirecek.Mert, Kerim’in (Gökhan Alkan) üniversiteden sınıf arkadaşı ve ortağı olarak izleyici önüne çıkacak. Espirili ve zeki bir karakter olan Mert, Kerim’le birlikte Argun’ların hayatına girince, onun da hayatı etkilenecektir.