Yasak Elma serisinde aşk olsun diyenleri bekleyen şok!

Yasak Elma serisinde aşk olsun diyenleri bekleyen şok!

25 Mart 2020 0 Yazar: Larus


Fox TV’nin sevilen serisi Yasak Elma, 23 Mart Pazartesi akşamı 74. kısmı ile ekrandaki bölgesini aldı.Yapımın setine ara verildiği biliniyor. Koronavirüs tedbirleri çerçevesinde birçok seri üzere Yasak Elma ekibi de meskenlerine çekildi.

Serinin stok kısmı ne kadar var bilinmiyor lakin çekimlerin kısa mühlet içinde başlamayacak olduğu biliniyor. Seride “aşk olsun” etiketi ile dün akşam heyecanlı anlar yaşandı. Birçok izleyici için aşkın ismi Yıldız – Kerim idi… Yani Eda Ece ile Gökhan Alkan’ın canlandırdıkları karakterlerin aşk yaşamasını herkes çok istiyordu.

Şahika için de Kerim ile aşk olur mu, olmaz mı algısı yapıldı fakat birçok izleyici “Şahika’ya aşk yakışmıyor” diyerek bu algıya karşı durdu. Ama asıl şok dizini 74. kısım final sahnesindeydi…

Gökhan Alkan ve Can Nergis, yani seriye yeni katılan Kerim ve Mert herkesi şoke etti.Meğerse bu ikisi dolandırcı ve tekrar pahalanan Halit’in paylarını elinden almak, holdingi boşaltmak üzere gelmişler. Halit Argun ile samimiyet kuran Kerim onun sağ kolu üzere gözükecek. Halit buna inancınca de holdingi boşaltmaya başlayacaklar.

Entrikanın kraliçelerinden sonra entrikanın hükümdarları da seride uzunluk gösterdi. Artık herkes Kerim ve Mert’i konuşuyor. Karakterlerin bed çıkmasının akabinde YılKer aşkını isteyenler ne kadar olacak bilinmez lakin şimdiden seri izleyicilerinin bir oldukça şaşırdığını söylemek yanlış olmayacak.