Ramo serisinde memnunluk kimse için yakın değil!

Ramo serisinde memnunluk kimse için yakın değil!

25 Mart 2020 0 Yazar: Larus


BKM imzalı, senaryosunu Yılmaz Şahin’in kaleme aldığı, direktör koltuğunda Yağız Alp Akaydın’ın oturduğu seride ‘Ramo’ karakterine can veren Murat Yıldırım dışında Esra Bilgiç, İlker Aksum, Yiğit Özşener, Ekin Türkmen, Görkem Sevindik, İdil Fırat, Cemre Baysel, İlhan Şen, Sacide Taşaner ve Macit Koper üzere oyuncular yan alıyor.

Ramo’nun bu akşam ekrana gelecek 11. kısmında Ramo ve Sibel’in aşkları yıllar sonra intikamı yenmiştir. İki aşık tıpkı konutta yaşamaya başlar. Lakin memnunluk onların düşündüğü kadar yakın değildir. En büyük düşmanları yeniden ortaya çıkmış, ikilinin geleceğini mahvetmeye hazırlanmaktadır.

Polise sığınan Alpay encümenle ilgili tüm malumatları anlatmaya karar vermiştir. Gelgelelim Süleyman buna müsaade etmeyecektir. İçeriye gönderdiği avukatıyla Alpay’a reddedemeyeceği bir teklif sunar. Ramo ise Süleyman’ın her adımını evvelden haber aldığını anlamıştır. En yakınında bir köstebek vardır ve bunu ortaya çıkarmak zorundadır. Ramo köstebeği bulmak için zekice bir plan yapar.

Fatoş’un hamileliğine çok sevinen Boz, Fatoş ve Neco’nun boşanma süreçlerini hızlandırmak velev. Neco ile yüzleşen Boz, tuzağa düşer ve Fatoş’un beklenmedik reaksiyonuyla karşılaşır. Polis tarafından izlenen Ramo için devir daralmaktadır. Ramo’nun ailesi, sevdikleri, aşkı, mahallesi elhasıl her şeyi tehdit altındadır. Etrafı kuşatılan Ramo, sevdiği hatun Sibel’le birlikte bir yola çıkar. Gelgelelim yolun ahir unutamadığı geçmişleri onları beklemektedir.

Ramo, bu akşam saat 20.00’de yeni kısmıyla Show TV’de!