Kuzey Yıldızı serisinde büyük oyun ve büyük şok!

Kuzey Yıldızı serisinde büyük oyun ve büyük şok!

22 Mart 2020 0 Yazar: Larus


Süreç Film’in, Show TV’de severek izlenen serisi Kuzey Yıldızı Birinci Aşk, dün akşam yayınlanan sefalı kısmıyla yeniden büyük beğeni topladı. Aslıhan Güner ve İsmail Demirci’nin başrollerinde bölge aldığı, Toygan Avanoğlu’nun esprileri ile güldürdüğü serinin 26.bölümü 21 Mart Cumartesi akşamı yayınlandı. Kendini affettirmek için büyük gayret gösteren Kuzey, Nahide’nin planıyla son hamlesini yaparak ortadan kayboldu fakat Yıldız’ın oynadığı oyunla büyük bir şok yaşadı. Finalde ise YılKuz’un romantik anları seyircilerden tam not aldı.

Kuzey Yıldızı Birinci Aşk ABC1’de 4.olurken, AB’de 6. ve Total’de 2. sırayı elde etti. Serinin heyecanla beklenen yeni kısmının başlamasıyla birlikte izleyiciler #İnzivadayız etiketi ile Twitter’da tahlillerini paylaştı. #İnzivadayız etiketi Twitter’ın Türkiye gündeminde 7 saat 25 dakika TT listesinde kaldı.

SEFER, KUZEY’İ KURTARDI! Yıldız, Kuzey’i kendinden uzaklaştırmak isterken neredeyse onun hayatına mal oluyordu. Yıldız, sevdiği adamı kurtarabilmek için çırpınırken, denize açılan Sefer ve kızlar, Yıldız’ın yardım davetini fark ederek Kuzey’i kurtardı. Yıldız, istemeden de olsa bu türlü bir şeye sebep olduğu için büyük bir vicdan azabı yaşadı. Kuzey, kendine geldiğinde yaşadıkları durumu Yıldız’la kavuşabilmek için bir fırsat olarak düşünse de Yıldız’ın öfkesi dinmek bilmedi. Kuzey’in his sömürüsüne katlanamayan Yıldız hastaneyi terk etti.

ŞULE’DEN KUZEY’E BÜYÜK ŞOK! Tüm olanlara karşın kendini affettirmek için çabalayan Kuzey, Şule’nin boşanma akdine koyduğu maddeyi öğrenince hudut buhranı geçirdi. Bu unsura nazaran Kuzey boşandıktan sonra bir yıl kimseyle evlenemeyecekti yani Yıldız ile bir yıl daha kavuşamayacaktı.

“SENSİZ OLAMIYORUM BEN…” Talihsiz aşık, elini neye atsa ahir hüsrana uğrarken, Nahide hadiseye el koydu ve bir plan yaptı. Kuzey, Yıldız’ı varlığıyla değil yokluğuyla kazanacaktı. Yıldız’ın, hasretine yenik düşmesini bekleyen Kuzey, kimseye söylemeden ortadan kayboldu. İnzivaya çekildiği barakaya Mahmut ve Yıldız’ın gelmesiyle Kuzey şoke oldu. Mahmut ile aşk yaşıyormuş üzere oyun oynayan Yıldız, Kuzey’i delirtti. Finalde ise oyun oynadığını itiraf eden Yıldız, Kuzey’e “Sensiz olamıyorum ben…” diyerek hislerini itiraf etti. Yıldız ahir inadını bıraktı ve iki aşık tekrar kavuştu. Evet YılKuz aşkı tekrardan mesut günlerine dönebilecek miydi?

YENİ KISIMDA NELER OLACAK?

Show TV’nin sevilen serisi Kuzey Yıldızı’nın 27. kısım tanıtımı yayınlandı. Yıldız’ın arkadaş kalma isteğini Kuzey’in kabul ettiği tanıtımda Yaşar, gemiyi Yıldız’a, mandırayı da Sefer’e vererek iki kardeşi şaşırtıyor. Ruhi ve Kuzey, Çetin’e saldırırken, Kuzey ve Yıldız’ın psikolog ile konuştukları anlar izleyenleri gülümsetiyor. Yavuz, Şule’ye karşı tüm kozları Yıldız’a verirken, bu durum önünde Yıldız’ın neler yapacağı merakla bekleniyor.

Yapımcılığını Süreç Film’in üstlendiği, direktör koltuğuna Ersoy Güler’in oturduğu Kuzey Yıldızı-İlk Aşk’ın başrollerini Aslıhan Güner ve İsmail Demirci paylaşırken, seride Toygan Avanoğlu, Cezmi Baskın, Zeynep Kankonde, Hüseyin Soysalan, Uğur Demirpehlivan üzere birçok başarılı isim de rol alıyor.

Kuzey Yıldızı Birinci Aşk’ın yeni kısmı Cumartesi akşamı saat 20.00’de Show TV’de!