Hizmetçiler serisinin gidişatı hiç uygun değil!

Hizmetçiler serisinin gidişatı hiç uygun değil!

22 Mart 2020 0 Yazar: Larus


Kanal D ekranlarında 3. kısmı 21 Mart Cumartesi akşamı yayınlanan Hizmetçiler serisi yeni hüsranın ismi gibi… Algı Eke, Deniz Baysal, Selen Domaç, Aleyna Solaker, Yiğit Kirazcı ve Seçkin Özdemir’in başrollerinde mahal aldığı Hizmetçiler serisinin birinci iki kısmının reytingleri tatmin edici değildi.

Hizmetçiler 3. kısmı de büyük merak ve heyecanla bekleniyordu lakin reyting sonuçları pek di iç açıcı gelmedi. Totalde 19. sırada nokta alabilen Hizmetçiler, ABC1 kümesinde 14. ve AB ise 8. durumda. Hizmetçiler serisinin reyting orantıları 3.5’un üzerine çıkamadı. Bu durum da prodüksiyonun geleceğinin tehlikede olduğunu işaret ediyor.

Hizmetçiler serisi şanssız bir periyotta yayına başladı. 3. kısmı dün akşam ekrana geldi ve yalnızca AB kümesinde 8. sıradan listeye girebildi. Total ve ABC1 kümelerinde birinci 10 içinde bile değil. Hizmetçiler serisi için koronavirüs tedbirleri çerçevesinde serilerin ne olacağının da belirsizleştiği bir ortamda pek de umutlu bir tablo yok.

Seride çekimlere 16 Mart itibari ile kısmi erteleme gelmiş, 21 Mart itibariyle de tümüyle çekimler durdurulmuştu. Koronavirüs tedbirleri çerçevesinde Fabrika Prodüksiyon imzalı serinin geleceğinin ne olacağı merakla bekleniyor, lakin tablonun çok da umutlu olmadığı ortada.