Bütün Antin Kuntin Hadiselerin Enteresan Bir Formda Yaşandığı Bir Devranların Efsane Pembe Serileri

Bütün Antin Kuntin Hadiselerin Enteresan Bir Formda Yaşandığı Bir Devranların Efsane Pembe Serileri

25 Mart 2020 0 Yazar: Larus

Evvelce Game of Thrones yoktu lakin bir o kadar fantastik şeylerin yaşandığı pembe seriler vardı. Kimilerimizin çocukluğu, bu serilere ya anamız yüzünden maruz kalarak ya da kendi isteğimizle yıllarca seyrederek geçti. Artık dönüp bakınca çok komik geliyor fakat bir devranlar fenomen olmuştu bu pembe seriler.

Bebeksi yüzüyle, sırma üzere saçlarıyla ve gerisinden çevrilen oyunlarla bahtsız bir yeni gelin: MANUELA

Yeni gelin Manuela, beyefendisi Fernando'nun 2. eşidir. Birinci eşi Isabel trafik kazasında ölen Fernando, garanti kapsamında tıpkı hanımdan bir tane daha edinmiştir. Lakin ki Isabel, güçlü maskesiyle bunların konutunun bi odasında hala yaşamaktadır lakin haberleri yoktur. Isabel olanın saçları kıvırcık, Manuela olanın saçları düzdür.

Kimin elinin kimin cebinde olduğu belirli olmayan tüccar bireyler silsilesi: YALAN RÜZGARI

Bu seriyi kısaca özetlememiz gerekirse içler dışlar çarpımı diyebiliriz. Bi tane kozmetik şirketi var, ortaklar var, bolca bayan var, birisi oburunun kaynı, öbürü onun kaynının sevgilisi… O kadar karışık ki, seri tam tamına 10899 kısım çekilmiş. Memleketimizde 1990'dan 2009'a kadar yayınlandı. Bıyıklı Victor Newman'ın bile bıyıkları beyazladı…

Daima ayrılıp barışan bir çiftin gereksiz hayat detayları: YÜREKLI VE ŞIK

Bu seriden aklımızda kalan ne var diye düşünecek olursak bir adet Brooke var, bir de Rich denilen uzun suratlı bir adam var. Hoş olan Brooke olduğuna nazaran, bahadır olan da uzun suratlı Rich oluyor. Bunlar daima ayrılıp barıştılar, araya birileri girdi çıktı falan… Bu türlü bir seriydi işte rahmetli.

Uzunluğu devrilesice bir adamdan intikam almak için gençliğini yakan mazlum bir kız: MARİMAR

Erdem ve haysiyet mahrumu Sergio, durumu olmayan Marimar'ı terk ediyor. Kendisi erdemsiz olduğu kadar da güçlü. Gelgelelim Marimar zavallımın durumu yok. Kızcağız bu vakası gurur sorunu yapıyor ve Sergio'ya “Kapıma bir gün ipe ipe geleceksin” diyerek başlıyor çalışmalara.

“Böyle şeyler neden daima şık kişilerin başına geliyor ki?” dedirten: ROSALİNDA

Rosalindamız gördüğünüz üzere çok hoş bir hatun, maşallah. O kadar şık ki, insan onun başına bir şey gelmez zannediyor. Lakin ki onun 24 saatte yaşadığı şeyleri, yerküre tarihi 100 yıl boyunca yaşamamıştır. Yani şık olmasa haydi neyse de, şık olunca insan nasıl bir güruh şey yaşıyo ya… 🙁

Kızın sıklığına bakmaktan mevzuyu tam anlayamadığımız, akrabalığın ne kadar lüzumsuz olduğunu anlatan seri: HAYAT AĞACI

Sarışın uzun saçlı olan kızın ismi Sam. Enseye akıllıca kaleci saçı olan, küpeli ve yakışıklı evladın ismi Kyle. Bunlar birbirine seviyor, burası kesin. Ancak gel gelelim bir türlü öpüşemiyorlar. Yıllarımız bunların öpüşmesini beklemekle geçti. En ahir oldu bi şeyler olağan, göremediğimiz kısmını da başımızdan kendimiz yazdık.

Twitter olmadığı için sevdiği sanatkara menşın atamayarak uzaktan hayranlık yapan kızın serisi: YILDIZA ULAŞMAK

Bebek yüzlü Eduardo Capetillo'yu, bizim Tarkan üzere düşünün. Yok yok, Edis üzere düşünün. Kızlar hasta olağan… Hele bir Lorena var ki kafayı onunla bozmuş, her bölgede posterler falan. Doğal kız evvelden nahoş, sonradan hoş oluyor rol icabı. Sonra ortalık karışıyor, Eduardo'nun tozunu bir hoş alıyor. Ohhh afiyet olsun ablam!

Zenginliğin, insanın burnunu boka sokmaktan öbür bir işe yaramadığını anlatan seri: ZENGİNLER DE AĞLAR

Kimse bu seriyi o ismiyle hatırlamaz. MARIANNA desek herkes daha güzel bilir. Luis Alberto ile evlenen yoksul Marianna'nın çekmediği çile, dert kalmaz. Istenilmeyen bayan Ester, allem eder, kallem eder bunların arasını bozar. Doğal bi de PEDER JOSE vardır ki, kendisi bizdeki ak sakallı dedeye tekabül ediyor.

“Bu nizam kazan karası, ağalık Allah belası” fikrini bize öğreten: KÖLE İZAURA

Bakın ne kadar felaket oluyorsa daima ezilmişlerin başına geliyor. Burda da yeniden onursuz bir Baron var, İzaura'ya aşık. Kızcağızın tek derdi hayatta kalabilmek meğer ki. Gayrı serilere nazaran biraz bunalımlıydı kendisi. Neden? Zira gerçeğe daha yakındı. Kişiler, kendilerinde olmayanı görmek istedikleri için öbürlerini daha çok seviyorlardı. (Yürüüüü beee!)

Sezercik Aslan Parçası'nın küçük bir kıza uyarlanmış hali: LUZ CLARİTA

Ölçüsüz sevimli bu minnoş, yetimhanede büyüyor ve daha sonra güçlü bir aile tarafından evlat ediniliyordu. Sonra da işte bir malikanede yaşanan klasik hadiseler, bilirsiniz. Hizmetçiler var, bunların aşık olduğu şoförler. Yoksul ne yapsın aşk da olmasa, o denli mi?

Kızla oğlan kavuşsunlar diye konut ödevi yapılmadan seyredilen seri: VAHŞİ HOŞ

Manastırda büyüyen Milagros, hizmetçi olarak ALIŞILMIŞ Kİ güçlü bir meskene masraf. O meskenin de SAF Kİ varlıklı bir oğlu vardır ve oğlan SAF Kİ bekardır. Bunlar bir biçimde bahtiyar olsun diye haneye gelip ödev yapmayan evlatlar bi el kaldırabilir mi lütfen? Evet, burdan daima birlikte huzur hanesine gidiyoruz arkadaşlar…