Bir Devirler Çukurova’ya doping tesiri yapacak gelişme!

Bir Devirler Çukurova’ya doping tesiri yapacak gelişme!

25 Mart 2020 0 Yazar: Larus


atv ekranlarında izleyicilerle perşembe akşamları buluşmakta olan Bir Devirler Çukurova serisinin başarılı devam eden hikayesine yeni bir karakter katılıyor.

Fazilet Hanım ve Kızları serisinde performansı ile çok beğenilen, geçen dönem Halka serisinde uzunluk gösteren ve bu döneme Evlat serisi ile başlayıp reyting sorunu nedeniyle serinin vedasına herkes üzere üzelen Nazan Kesal, yeni bir başlangıç yapacak.

Bir Devirler Çukurova serisinde izleyicilerle buluşacak olan oyuncu, prodüksiyonun ana takımında yani uzun müddetli bir rolle geliyor.Dizideki tüm istikrarları değiştirmesi beklenen oyuncunun 4 kısım sonra yani 64. kısım itibari ile imalatta nokta alması beklentisi hakim.

Nazan Kesal’ın başarılı oyunculuğu ile taçlandıracağı Bir Devirler Çukurova’nıın hikayesinde de değişimlerin yaşanacağı bu gelişme ile anlaşılmış oldu.

Bakalım seri hangi karakterlerin tartısı üzerinden ilerleyecek. Serinin en son 60. kısmının yayınlandığını ve perşembe günü 61. kısmın izleyici ile buluşacağını hatırlatalım.

Koronavirüs önlemleri kapsamında serinin setinde ne kadar çalışma olmayacağı da bilinmediği için oyuncunun ekrana dönüş devranını kestirmek pek de mümkün deği.