Gerçek Kesit: Karantinada Çeşitli Fanteziler Yaptıkları İçin Başlarına Büyük Bir Bela Alan Temaslı Çift

Gerçek Kesit: Karantinada Çeşitli Fanteziler Yaptıkları İçin Başlarına Büyük Bir Bela Alan Temaslı Çift

23 Mart 2020 0 Yazar: Larus

Coşkun'un konutu gerçek bir karantina ortamıymış yalnız…

Merhaba kıymetli Gerçek Kesit tutkunları. Bu ay yeniden sizlerle vücudumuza değen eldivensiz bir el üzere hissettiren kısmımızla önünüzdeyiz. Kısmımız ismi KÜRTAJ fakat biz ona KORONALI YARİM diyeceğiz. Buyurun geçelim…

Bu görmüş olduğunuz tek kale saçlı adamın ismi Coşkun. Bir insan sahiden ama bu kadar Coşkun olabilirdi dediğinizi duyar üzereyim, ben de görünce o denli dedim. O bakışlar Kabotaj Bayramında uzaktan geçen gemilere atılmıyor zira kestirim edersiniz…

Coşkun, bir kural yıkıcı olduğu için içtimaî izolasyon önlemini hiçe sayıyor zira kendisi büsbütün hormonlarının idaresinde bir insan. Tıpkı çay bahçesinde yalnız başına oturan Elif'e gidip “Tehlikeyi sever misiniz? Açıkçası ben bir adrenalin bağımlısıyım” diyerek elini uzatıyor ve tokalaşıyorlar. Elif kendisi üzere çılgın birisiyle tanıştığına çok mutlu.

Bu tanışmanın akabinde meskenine dönen Elif, anasının “Kızım ellerini yıkadın mı?” ikazıyla çılgına dönüyor. Anasına “Yaşlı olan sensin, bana bi şey olmaz” diye çıkışıyor ve yıkamadığı ellerini zigon sehpaya, televizyon ünitesine ve anasının “Emine Beder'le Afiyet Olsun” yemek kitabına sürüyor.

Bir sonraki gün Elif, annesigile ehil nispette virüs bulaştırmadığını düşünüp tekrar sokağa çıkıyor. Coşkun'la eldivensiz ve maskesiz bir biçimde yakın temas işini bir adım öteye götürmek, onun adrenalini daha da yukarı taşıyor.

Coşkun, Elif'e “Dışarılar çok tehlikeli, hanede karantinaya girelim mi seninle? Mukus yoluyla virüs saçalım mı birbirimize? Ne diyon?” teklifinde bulunuyor. Elif bu teklif önünde edilgen kalıyor, “Ay bayılırım klinik vakalara” diyerek veriyor karşılığı.

Temas noktasından ayrılıp konutuna gelen Elif, ana ve pederine “Eee, ateşiniz falan çıkmadı mı daha?” diye soruyor. Beklediği olumlu cevabı alamayınca “Kuru öksürük de mi yok?” diye ısrarını sürdürüyor. Ailesinin “Yok ya yeterliyiz biz” karşılığı sonrası “ALLAH BELANIZI VERSİN YA ÖFF” diyerek sonlanıyor ve oturduğu noktadan doğruluyor. Havalara bak, bu kız adeta Cardi B.

80'lerin diskoteklerinden çıkmış üzere görünen bu kıymetsiz çiftimiz de Esra ve Ali. Kendileri Sıhhat Bakanlığı tarafından Mareşal nişanı verilecek kadar izole ve bir o kadar sıkıcı bir çift. Esra, Cardi B'nin komşusu. Esra, Cardi B'nin düzenliği havuzlu, striptizcili dejenere partisine katılmadığı için Cardi B ondan nefret ediyor.

Cardi B (aka Elif), Coşkun'la çılgın karantina günlerine dolu dizgin devam ediyor. Her karantinada “maske çıkarma fantazisi”, “partnerin üstüne öksürme” ve “steril edilmeyen ellerle taocu poziyonlar” üzere yeni deneyimler yaşıyorlar. Korunmak onların kitabında yok!

Bir gün Elif evdeyken aniden tuhaf semptomlar göstermeye başlıyor. Ateşi esasen hiç inmediği için bu belirtiyi değerlendiremiyor ancak afedersiniz cırcır olduğu için de bir ölçü canı sıkılıyor. İşin içine bir de kusma eklenince “Allah Allah, bana bi şey dokundu herhalde?” üzere başıboş bir fikre salıyor kendini. Bi düşün bakalım, ne dokundu acep???

O sırada Coşkun sevgilisini arayıp “Kızım karantinada seni bekliyorum, bugün teneffüs fantezisi yapacaktık?” diyor. Cardi B, kendisine ne olduğunu anlamadığını, halbuki o kadar da kelle paça içtiğini, galiba çorbanın yanında gelen Antep biberinin kendisine dokunduğunu anlatıyor Coşkun'a.

Bu arada ölçüsüz sıkıcı çiftimiz Esra ve Ali, çay bahçesinde masalarının etrafına çektikleri şeritle çevre aralarını koruyarak hoş günlerden ve Zuhal Topal'ın programındaki kaynanalardan bahsediyorlar. Dümdüz ve hijyenik hayat diye buna derim…

Cardi B, bir gün apartmanın önündeyken Esra ile karşılaşıyor. “Bu cuma Nicki Minaj'ın meskeninde toplanıyoruz, şık ortam var. Gelecek misin?” diyor. Esra bu teklifi “Sizi bi koli hijyenik solüsyon ile yıkasam tekrar de steril edemem, kusura bakma” diyerek refüze ediyor.

Elif, sevgilisi Coşkun'la tekrar karantinaya girdiği bir gün artık emin olduğu şeyi paylaşıyor ve diyor ki: “Coşkun… ben… şey… evet galiba Korona oldum” diyor. Coşkun bunu fantezi öncesi kirli konuşma sandığı için “Ouuvvv” diyor. Cardi B ısrar ediyor, “Acilen hastanede test yaptırmamız lazım” diyor.

Bu arada Esra ve Ali daha da sıkıcı olmak için nişanlanıyorlar. “Evdeki beyaz eşyalarda virüs olabilir, atalım bunları” diyerek yenilerini almak için bir dükkana giriyorlar. Ali nişanlısına dönerek “Madem bu kadar harikayız, neden Dyson almıyoruz?” diye soruyor. Esra sıkıcı bi insan olmanın mükafatını işte bu kusursuz hayatla sonuna kadar görüyor.

Beri yandan Cardi B, adrenalin dolu günlerinin karşılığını Korona olarak alıyor. Sık sık ana ve pederini yanına çağırarak “Bi gelsenize bi şey diycem” diyerek suratlarına hohluyor ve parmaklarını ebeveynlerinin ağzına sokuyor.

Coşkun, sevgilisine Korona test kiti bulabilmek için her kapıyı çalıyor. En son Kent Hastaneleri'nde vazife yapan hasta bakıcı tanıdığını araya sokup yardım istiyor. Lakin “Daha yeni Amerika'ya virdik onları ya, keşke dün geleydin” yanıtını alıyor.

Cardi B Elif, özgürlüğüne giden yolu ailesinin tıkadığını düşündüğü için bütün çorap, çamaşır, yemeni, patik ne varsa hepsine elliyor. Hayatımda birinci sefer yürüyen bir virüs görüyorum bu bayan sayesinde…

Gün geçtikçe yerkürenin en zararlı ikilisi olan Elif ve Coşkun, test kitini bulmak için daha da panikliyor. Zira artık Elif'in illeti ayyuka çıkacak durumda. Kah sirkeli suyla gargara yapıyorlar, kah arap sabunu yutuyorlar… En son akıllarına kendileri kadar gerizekalı bir plan geliyor.

Korona test kitini Amerika'dan getirtmek için paraya muhtaçlığı olduğuna karar veren ikili, yeni nişanlanan Esra'yı konuta davet ediyor. Maksat, kızın ilerde mesken kredisi için peşinata sayacağı takılarını çalmak. Cardi B “Sana bi mojito yapayım mı?” diye soruyor misafirine. Esra “Yok ancak varsa bi soğuk ayranın içerim” diyor. Ruhumu sıktı bu kız benim ya!

Mutfakta saklanan Coşkun “Ne Ayran mı? Bu kadarı da ziyade artık!” diyerek salona çıkıyor. Cardi B Elif ise “Şunun kollarını şıkça yalayayım da virüs iyicene geçsin” diyerek kıza zombi üzere saldırıyor. Meskende nitekim kalitesiz bilimkurgu sinemalarını aratmayan saçma bir ortam var. Coşkun'la Elif'in yediği boklar sonucu bakın neler oluyor?

Esra, Dyson süpürgesini bir defa bile çalıştıramadan mahal yüzüne veda ediyor…

Cardi B Elif, Amerika'nın maaş + SGK teklifiyle biyolojik savaş idaresi, daire başkanlığı vazifesine getiriliyor.

Coşkun, mütemadi gittiği çay bahçesinde yaşlıları kovalayarak makûs günleri atlatmaya çalışıyor…

Siz Coşkun ve Elif üzere olmayın, HANEDE KALIN!