Ramo yeni kısımda Murat Yıldırım ve Esra Bilgiç, Müslüm Gürses sürprizi yaptı!

Ramo yeni kısımda Murat Yıldırım ve Esra Bilgiç, Müslüm Gürses sürprizi yaptı!

25 Mart 2020 0 Yazar: Larus


Ramo’nun 24 Mart Salı yani bu akşam ekrana gelecek 11. kısmında izleyicilere büyük sürpriz var. Esra Bilgiç ve Murat Yıldırım’ı başrolde buluşturan seride, iki aşığın keyifli anlarından ön izleme yayınlandı. Murat Yıldırım ve Esra Bilgiç’in Müslüm Gürses’in “Asla Vazgeçmem” müziğini seslendirdiği hali ve aşk saçan sarılmaları izleyicileri de mest edecek.  Haberimizin devamında manzaraları bulabilirsiniz.

Serinin 11. yeni kısımda Ramo ve Sibel’in aşkları yıllar sonra intikamı yenmiştir. İki aşık birebir hanede yaşamaya başlar. Gelgelelim memnunluk onların düşündüğü kadar yakın değildir. En büyük düşmanları yeniden ortaya çıkmış, ikilinin geleceğini mahvetmeye hazırlanmaktadır. Polise sığınan Alpay komiteyle ilgili tüm malumatları anlatmaya karar vermiştir.

Lakin Süleyman buna müsaade etmeyecektir. İçeriye gönderdiği avukatıyla Alpay’a reddedemeyeceği bir teklif sunar. Ramo ise Süleyman’ın her adımını evvelce haber aldığını anlamıştır. En yakınında bir köstebek vardır ve bunu ortaya çıkarmak zorundadır. Ramo köstebeği bulmak için zekice bir plan yapar. Fatoş’un hamileliğine çok sevinen Boz, Fatoş ve Neco’nun boşanma süreçlerini hızlandırmak velev. Neco ile yüzleşen Boz, tuzağa düşer ve Fatoş’un beklenmedik reaksiyonuyla karşılaşır.

Polis tarafından izlenen Ramo için hengam daralmaktadır. Ramo’nun ailesi, sevdikleri, aşkı, mahallesi velhasıl her şeyi tehdit altındadır. Etrafı kuşatılan Ramo, sevdiği hatun Sibel’le birlikte bir yola çıkar. Lakin yolun ahir unutamadığı geçmişleri onları beklemektedir.

Ramo, bu akşam saat 20.00’de yeni kısmıyla Show TV’de izleyicilerle buluşacak. İşte 11. kısımdan ön izleme imgeleri ve Müslüm Gürses sürprizi…