Kuruluş Osman serisinde bedel ödeme sırası geldi!

Kuruluş Osman serisinde bedel ödeme sırası geldi!

25 Mart 2020 0 Yazar: Larus


atv ekranlarının sevilen serisi Kuruluş Osman, yeni kısmı ile 25 Mart Çarşamba akşamı izleyicileriyle buluşacak. Serinin yeni fragmanında Osman Beyefendi, Dündar’a ihanetin bedelini ödeteceğini söyledi ve “Dündar’ın vefatı benim elimden oldu” diyerek de herkesi şaşırttı. Ama Dündar’ın ölmediğine yönelik izleyicilerde bir kanaat oluştu fakat ne olacağı bilinmiyor. Kuruluş Osman serisinin yeni kısmında büyük heyecan sizleri bekliyor.

‘Kuruluş Osman’ın 25 Mart Çarşamba saat 20:00’de ekrana gelecek onaltıncı kısmında; Osman Beyefendi ve alpleri Balgay ve nökerlerini pusuya düşürdüğü esnada ortaya çıkan Dündar, Osman Bey’e meydan okur. Osman Beyefendi, Dündar’a Moğollarla işbirliği yapmasının bedelini ödetir.

Dündar’ın akabinde Kayı Obası’nın beyefendisi kim olacak? Osman Beyefendi tarafından pusuya düşürülen Balgay’ın akıbeti ne olacak? Oğlunu ve Dündar Bey’i kaybeden Zöhre Hatun ne yapacak? Bala Hatun, Osman Bey’e sırrını açıklayacak mı? Batur’u öldüren Alişar Beyefendi, Konya’dan aldığı destekle nasıl bir hamle yapacak?

Tüm bu sorular çarşamba akşamı 20:00’de ATV ekranında karşılık bulacak. Yapımcılığını Mehmet Bozdağ’ın; umumi direktörlüğünü Metin Günay’ın ve başrolünü Osman Beyefendi karakteriyle Burak Özçivit’in üstlendiği Kuruluş Osman’ büyük sürprizlerle ve heyecanla dolu yeni kısımlarıyla her çarşamba ATV’de.